Зустріч з краєзнавцем

2017-04-25

/Files/photogallery/732/5.jpg

25 квітня 2017 року у Новофедорівській ЗОШ відбулася зустріч з відомим у районі й області краєзнавцем Сергієм Васильовичем Сафоновим.

/Files/images/DSC01351.JPG

Зустріч була організована за сприяння начальника Комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування установ та закладів освіти», депутата районної ради Мануйленко Тетяною Вікторівною.

Сергій Васильович презентував свою книгу «Ради жизни на Земле». Затамувавши подих, учні ловили кожне слово краєзнавця, особливо про рідне село Новофедорівку, окуповане у 1943 році фашистами. З гордістю слухали про патріотів-земляків, які чинили опір у партизанському підпіллі./Files/images/DSC01359.JPG

Цікавим співрозмовником зустрічі була і Тетяна Вікторівна Мануйленко. Здавалося, що вона прожила кожну мить відтворену у художньо-документальній книзі. Дуже цікавою і захоплюючою була її розповідь про героїню книги Надію, молоду дівчину, яка допомагала пораненим.

До розмови також приєдналася Надія Єгорівна Риженко, досвідчений вчитель нашої школи, яка також згадала про деякі події з життя села у ті грізні роки лихоліття. Вона разом зі своїми одинадцятикласниками проводить величезну пошукову роботу в краєзнавчій експедиції «Ордени і медалі моєї родини».

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi